Vražda na večeři opět vyprodána

Po úspěšné premiéře představení Vražda na večeři, která proběhla 9. prosince 2017, přichází divadelní soubor SUUD s první reprízou. Znovu večeřet a vraždit se v Barce bude 6. ledna 2018.

Představení diváky zavede na večeři do sídla pana Twaina, kam byli pozváni nejslavnější detektivové světa. Nečeká je však kulinářský zážitek, nýbrž jedna záhadná vražda a několik smrtících překvapení. Kdo je oběť? Kdo je vrah? A kdo svlékl toho slepého sluhu?! To vše se dozvíte v této ztřeštěné kriminální komedii podle předlohy Neila Simona.

 

 

Nová inscenace SUUDu se těší velké popularitě – stejně jako premiéra je i první repríza zcela vyprodána. Lístky na představení mizely závratným tempem a pět dní po premiéře na lednovou reprízu již nebyla žádná volná místa.

Z důvodu mateřských povinností některých členek souboru bude tato repríza zároveň poslední v této sezóně. Diváci ale nemusí zoufat, protože představení se vrátí na divadelní prkna v příští sezóně. Vraždu na večeři budete moci opět zhlédnout v rámci Noci divadel 2018, která v letošním roce proběhne 17. listopadu.