Vozíkohraní klepe na dveře

Již osmý ročník Vinohradského vozíkohraní se nezadržitelně blíží. Přijďte si zpříjemnit konec prázdnin do sídla Ligy vozíčkářů, kde pro vás bude připraven bohatý kulturní program, občerstvení a mnoho dalšího.

I letošní ročník Vinohradského vozíkohraní slibuje spoustu zábavy. Budete si moci vyzkoušet, jaké to je péct v bezbariérové kuchyni, zjistíte, jak probíhá výcvik asistenčních psů, a vystavěna bude umělecká tvorba klientů Ligy vozíčkářů. Návštěvníci budou mít také možnost vyzkoušet si jízdu na motorizovaném vozíku BIKEDOO a prohlédnout si upravený automobil pro osoby s tělesným postižením společnosti Cano Car s.r.o.

O kulturní program na pódiu se postará vokální folková skupina Mošny, podhorácký soubor Lhotár, dětské taneční studio Ondrášek, písničkář Zdeněk Matuščin či zpěvák Jaroslav Volf a akordeonista Jiří Fejfuša. I děti si přijdou na své – budou pro ně připraveny soutěže a spoustu her. Občerstvení již tradičně zajistí Lakeview Café & Bistro.

Kromě bohatého programu a skvělého jídla a pití se můžete těšit hlavně na výbornou společnost a spoustu pozitivní nálady. Doufáme, že se s Vámi na Vozíkohraní potkáme v sídle Ligy vozíčkářů na Bzenecké 23 v pátek 7. září od 15 hodin.