Proty boty tančí bez mezí. V nové premiéře.

Domca_BezmeziBEZ MEZÍ. To je název nového představení integrované taneční skupiny Proty boty.  Premiéra se u nás uskuteční 4. 4. 2017, a to od 19h.

„Jediná omezení, která v lidských životech existují, si klademe my sami.“ (Konfucius)

Strach, nejistota, zloba, závist, pýcha, nedůvěra v sebe či ostatní. To vše může být příčinou našich vlastních omezení, které si nevědomky klademe. Lze vůbec tato vlastní omezení překonat? Je možné si je uvědomit, poznat je, a najít tak ztracenou svobodu?

Režie a choreografie: Kateřina H. Hanzlíková
Hudba: Eva Roheleder, Vladimír d´yM
Světelný design: Jitka Sedláková
Kostýmní výtvarnice: Jindra Rychlá
Produkce: Mila Vašíčková
Tančí: Jana Bartošková, Tereza Lepold Vejsadová, Dominika Miková, Jitka Mozorová, Mila Vašíčková, Petra Wagnerová, Milan Zeman.

Součástí představení je i výstava fotografií Kateřiny Rusňákové, která proběhne ve foyer divadla. Fotografie vznikly v rámci chystaného představení.

Rezervujte si lístky na barka@ligavozic.cz nebo prostřednictvím SMS na tel.: 608 635 578.

17458057_1120058591474228_6622450423166510684_n

Kateřina Rusňáková
Studovala Institut tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě (BcA) a následně také Management v kultuře na Masarykově univerzitě (Mgr). K fotografování ji přivedla máma, která pracovala jako metalurgická laborantka. Často si domů nosila fotografie vzorků, aby je konzultovala s jejím otcem. Fotografie Kateřinu zaujaly natolik, že se rozhodla naučit se celý proces vzniku tenkrát ještě analogové fotografie a svého rozhodnutí nikdy nelitovala. Ve své volné tvorbě se zaměřuje na portréty, autoportréty, nalezená zátiší. Od roku 2010 je také matkou dvojčat. V současnosti se spontánně zaměřuje na věci, které se nově staly součástí jejího života. A to jsou především děti a vše okolo nich.