Pohádkový leden v Barce

V lednu si v Barce děti přijdou na své – těšit se můžou na dvě pohádková odpoledne a celkem čtyři pohádky v podání loutkového divadla Vratislava Schildera.

Neděle 14. ledna od 16 hodin bude patřit dvojici klasických pohádek Červená Karkulka a Perníková chaloupka. Inscenace loutkového divadla Vrati Schildera počítá s přímou spoluprací dětí a jejich aktivním podílením při posouvání děje, takže děti nebudou jen pasivními diváky.

V sobotu 27. ledna opět od 16 hodin divadlo zahraje pohádky O zajíčkovi a zlé koze a O Mášence a medvědovi. V první pohádce koza rohatá chce do světa a basta! Přitom se velice bojí myší. Vyžene zajíčka z jeho nového domečku a sama se v něm usadí. Nepomůže medvěd, liška, žába ani vrána. Ale někdo docela jiný… Kdo? To se dozvíte v představení.

Druhá pohádka nás zavede do chalupy u lesa, kde žijí bába s dědou a s nimi neposlušná vnučka Mášenka. Uvidíte, jak Mášenku unese medvěd a jak ho chytrá Máša přelstí a všechno dobře dopadne. Půvabná výprava a stylová hudba vhodně doplní kolorit obou pohádek.

Vstupenky na obě představení si lze zarezervovat prostřednictvím SMS na tel. 608 635 578 nebo e-mailem na adrese barka@ligavozic.cz.

www.loutkovedivadlobrno.cz