Ještě chvilku: AZAZEL

Hrajeme: 22. října 2016 od 17.00

azazel
Komedie inspirovanástejnojmenou povídkovou sbírkou I. Asimova.
„Mít k ruce démona, který člověku plní přání, může být prima. Ale co když je ten démon na vozíku a přání neplní vám, ale pouze vašim přátelům? A navíc je vždy nějak poplete? Nu, pak máte aspoň pár neuvěřitelných historek.“ Herci v představení hrají sami sebe a řeší problémy ze svého života.

Vstupné

Vstupné (společně s tanečním představení Proty boty) dobrovolné.

Rezervace

Místa si můžete rezervovat prostřednictvím SMS na tel. 608 635 578  nebo e-mailu barka@ligavozic.cz.  Uvádějte prosím jméno, příjmení, inscenaci a počet lístků, které chcete rezervovat předem. Rezervace platí až po potvrzení.

O souboru Ještě chvilku…

Divadelní soubor „Ještě chvilku…“ funguje od roku 2008. Za tu dobu soubor nastudoval několik divadelních představení, většinou dvě hry ročně. Každoročně vystupuje na benefici „Jako zázrakem“ či na festivalu „Mezi ploty“. Pořádá vlastní festival pro integrované soubory Vedle Jedle.

K zrealizovaným divadelním hrám patří například hra o exotických dobrodružstvích Willy Foga „Cesta kolem světa“, pantomimické představení „Stvoření světa“, filosofická pohádka „Malý princ“ a dále taneční představení „Labutí jezero“. Členové klubu jsou absolventi JÚŠ (jde především o klienty s tělesným a kombinovaným postižením).