DS Jindřich: Hodina zpěvu, Káťa a králík

Hodina zpěvu (vhodné pro školní a předškolní děti)

Pondělí 16. října v 15.00

Pásmo písniček autorů Jaroslava Uhlíře, Zdeňka Svěráka a Ivana Mládka v imaginární škole, ve spojení s hodinou zeměpisu o řece Vltavě a jejich přítocích.

hodina zpěvu

Hrají a zpívají: Pavla Milichovská, Vojtěch Honzík, Kateřina Pleskačová, Ondřej Vlasák, Johana Honzíková, Tomáš Vágner, Marek Hylský, Adam a Štěpán Kalivodovi, Evženie Červenková, Milan Perger.

 

Režie, dramatizace, výprava: ČEPERKA

 

 

Káťa a králík (vhodné pro 2. stupeň ZŠ, střední školy a dospělé diváky)

Pondělí 16. října 2017, 17.00

Úsměvná konverzačka Maurice Breringa, o vejcích naměkko, barvách koní a rodokmenech, aneb věčný svár mezi tvrdohlavě protichůdnými světy muže a ženy, a možná také vlídná oslava hašteření…

Káťa a Králík

Hrají: Kateřina Pleskačová, Ondřej Vlasák, Tomáš Vágner, Pavla Milichovská, Lucie Kubelková Johana Honzíková, Adam Kalivoda,Vojtěch Honzík.

 

Režie, dramatizace, výprava: ČEPERKA

Vstupenky

Vstupné na obě představení je dobrovolné a zároveň je příspěvkem do veřejné sbírky na dofinancování provozu Divadla BARKA.

Rezervace

Místa si můžete rezervovat prostřednictvím SMS na tel. 608 635 578  nebo e-mailu barka@ligavozic.cz.  Uvádějte prosím jméno, příjmení, inscenaci a počet lístků, které chcete rezervovat předem. Rezervace platí až po potvrzení.

O DS Jindřich

Divadelní Spolek JINDŘICH při Obchodní Akademii Olgy Havlové v Jánských Lázních.

Studentský divadelní spolek byl na Obchodní akademii založen roku 2002, původně jako DS Arnošt.   V souboru se za 15 let jeho existence vystřídalo kolem osmdesáti herců a bylo nazkoušeno a odehráno kolem patnácti inscenací, kterými se spolek prezentoval od domácích Jánských lázní, až po Prahu