DS Arnošt: Tři čuníci na výletě, O tej Báry kletbě

Hrajeme v neděli 16. října v 16.00…

Tři čuníci na výletě

3cunici

Zhruba 30ti minutové zinscenování písniček Jaromíra Nohavici. Představení je vhodné i pro předškolní děti.

 

… a v pondělí 17. října v 18.00

O tej Báry kletbě

kletba

35-ti minutová inscenace vlastního textu, vycházejícího z krkonošské pověsti o sv. Barboře – patronce horníků.  Představení je vhodné pro diváka od základní školy výše.

Vstupné na obě představení je dobrovolné a zároveň je příspěvkem do veřejné sbírky na dofinancování provozu Divadla BARKA.

Rezervace

Místa si můžete rezervovat prostřednictvím SMS na tel. 608 635 578  nebo e-mailu barka@ligavozic.cz.  Uvádějte prosím jméno, příjmení, inscenaci a počet lístků, které chcete rezervovat předem. Rezervace platí až po potvrzení.

O DS Arnošt

Divadelní soubor Arnošt je vlastně dramatickým kroužkem při Obchodní akademii Olgy Halvové v Janských Lázních, který funguje už řadu let. Působí v něm řada talentovaných studentů, kteří vystupují na školních i jiných akcích. Hrají především autorské hry, ovšem jejich repertoár je pestrý a zahrnuje činohry i muzikály. Cílem dramatického kroužku je využití divadelních a dramatických prostředků ke zmírnění psychických důsledků handicapu, sociálních problémů, k dosažení personálně sociálního růstu a integrace osobnosti.