Ambijáns II. – benefiční koncert přenese diváky do Francie i do exotických zemí

PLAKÁT BARKA PP 2014 final

O další předvánoční hudební zážitek se s diváky benefičního koncertu Ambijáns II. podělí Joel Bros. Tento šansoniér žijící na Moravě a pocházející z Francie pozval na pódium i další skvělé hudebníky. V jeho kapele se představí Azar Azbou z Izraele, vynikající akordeonista Ondřej Zámečník a violancellistka Lucie Ráčková. Jako hosté pak vystoupí zpěvačka Eva Křivánková či kytarista Petr Vít s rodinou. Do Brna přijede hudebníky doplnit i český houslový virtuoz Bohuslav Matoušek, který se specializuje na skladby Bohuslava Martinů. S Joelem Brosem ale rád dělá výjimky a doprovodí jeho písně.

Výtěžek z koncertu bude věnován na dofinancování provozu Divadla BARKA, které provozuje Liga vozíčkářů.

V repertoáru se objevují převážně autorské skladby Joela Brose. Ten vychází ze svých francouzských, ale i arabských kořenů, kombinuje rytmy s francouzským šarmem a v textech hovoří jak o věčném tématu lásky, tak i o aktuální společenskopolitické situaci.

Divadlo Barka podpoří letos podruhé, navazuje na vynikající koncert před rokem, kdy mu obecenstvo aplaudovalo dlouhé minuty. „Jeho koncerty vynikají hlavně pohodovou atmosférou, kterou doplňují sklenky vína, Joelovy milé průpovídky, ale hlavně pořádná porce kvalitní muziky. Je to ideální start adventního času,“ pozvala do BARKY Aneta Vidurová z Ligy vozíčkářů.

Benefiční vstupné činí 150 korun, optimální je si místa předem zarezervovat prostřednictvím SMS na tel. 608 635 578 nebo e-mailem na adresu barka@ligavozic.cz.

Ukázku z tvorby Joela Brose najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=R30Ji78eGZQ

Fotografie z loňského ročníku tady: http://divadlobarka.cz/galerie/?album=5&gallery=37