Akční hrdinové pátrají v podzemí a pomáhají Barce

Setkání pod Brnem. Film autorské dvojice Adam Lašek a Stanislav Karafiát (Adizo iMedia production) se odehrává v chodbách podzemího labyrintu. Pátrání, tajemno, nebezpečí, záhady… Tento snímek má však kromě zajímavé záplatky i několik dalších pozitiv:

  • Ve filmu účinkují hendikepovaní herci. Vozíčkář, mentálně postižení hlavní hrdinové… Krásný nápad dát lidem s postižením možnost ochutnat opravdové natáčení filmu. Zahráli si naši milí známí ze sdružení Veleta. Paráda!
  • Námětem filmu je tragická událost, která se stala v Brně roku 1976. Smyslem práce bylo také připomenutí této události k jejímu čtyřicátému výročí.
  • Na snímku autoři pracovali mnoho hodin. I herci si museli zkusit desetihodinovou práci na place, desítky opákování krátkých scén atd. Mnoho práce s efektním výsledkem. Klobouk dolů.
  • Je to film, který pomáhá i po premiéře. Reprízu filmu mohou u nás zhlédnout příznivci Barky 18. února 2017. Volnou vstupenku získají ti, kteří přispějí libovolnou částkou do naší finanční sbírky. Takže přispějte a získejte za to odměnu, parádní kulturní zimní zážitek!

Více o projektu naleznete na facebookovém profilu https://www.facebook.com/Setkani.pod.Brnem.Film/about/

Trailer k filmu:

 

 

Sbírka pro BARKU

Podpořte uměleckou činnost handicapovaných lidí.

Získejte volnou vstupenku na promítání filmu Setkání pod Brnem. Hlavní hrdiny snímku ztvárnili handicapovaní herci. Vstupenku a čestné pozvání obdrží každý, kdo přispěje jakoukoliv částkou na účet Divadla BARKA.

Na co poputují vaše peníze?

č. účtu: 107-5693910287/0100.

U platby prosím uveďte do zprávy pro příjemce vaši e-mailovou adresu, na kterou vám vstupenku zašleme.

Promítání se uskuteční v BARCE 18. února 2017.

setkani_pod_brnem_plakat

Děkujeme filmovým tvůrcům za jejich práci i ochotu pomoct Divadlu BARKA. Velmi si toho ceníme.